/script/script

Бажання батьків - розумна дитина

Объявление

Хто шукає - той знаходить!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Бажання батьків - розумна дитина » Як завантажити з обмінників? » Як завантажити з turbobit.net


Як завантажити з turbobit.net

Сообщений 11 страница 20 из 34

11

Тепер УВАГА!

Якщо Ви будете качати за допомогою браузера (Опера, Мозіла і т.д.)
Натискаєте на "Сохранить" лівою кнопкою миші і зберігаєте файл в потрібне Вам місце (папку на диску компютера чи робочий стіл, як Ваша душа бажає)

Якщо ви хочете закачати за допомогою менеджера закачувань, наприклад, Download Manager

Натискаєте на "Скачать" правою кнопкою миші, вибираєте зі списку «Копіювати адресу посилання» і додаєте в менеджер закачувань.

0

12

Увага!!!

При безкоштовному скачуванні з обмінників посилання на скачування, так як і кожен крок "живе" близько хвилини, потім потрібно починати знову з п.1 або оновити, але теж повернення на кілька пунктів назад.

Тобто бажано не перемикатися на іншу сторінку, а дочекатися закінчення відліку секунд чи перенаправлення в інше вікно. Постарайтеся не переходити на іншу сторінку хоча б до тих пір, поки не зрозумієте як працює цей обмінник.

Прохання також не натискати на виринаючі чи вже вписані сторінки з найрізноманітнішою рекламою чи онлайн-іграми...

При отримання посилання також можуть бути присутні не всі пункти цього розяснення. Будьте уважні і у Вас все вийде. Не бійтеся задавати питання...

Удачі!

+1

13

Добрый день! У Вас выложено очень много нужных и хороших учебников на turbobit.net, но, пройдя все шаги по скачиванию, я получаю сообщение, что большинство книг невозможно скачать, так как "Превышено максимальное количество скачек для данной ссылки." Возможен ли вариант, чтоб Вы выслали интересующие учебники за 7 класс на e-mail? Буду очень благодарна!

0

14

Влада написал(а):

Добрый день! У Вас выложено очень много нужных и хороших учебников на turbobit.net, но, пройдя все шаги по скачиванию, я получаю сообщение, что большинство книг невозможно скачать, так как "Превышено максимальное количество скачек для данной ссылки." Возможен ли вариант, чтоб Вы выслали интересующие учебники за 7 класс на e-mail? Буду очень благодарна!

Шановна Владо!

Адміністрації форуму дуже приємно, що форум приносить користь відвідувачам. Користувачі, які діляться літературою, викладаючи її на обмінники, докладають багато зусиль, часу та своєї майстерності, щоб Ви отримали не просто скани, а гарний електронний варіант потрібної Вам книги. За це вони мають Ваші подяки та якісь кошти за використання обмінників. Все що потрібно користувачам, які хочуть мати той чи інший матеріал, викладений на форумі, це навчитись скачувати з обмінника. Для цього і створена тема "лікбезу".

Хочу Вам сказати, що книга в 150-200 сторінок при перенесенні з паперового варіанту в електронний вимагає десь до 4 годин витрат часу. А Ви не хочете почекати 10 хвилин між файлами, щоб скачати готове.

Обмінник не дає одразу скачувати декілька файлів. Потрібно почекати деякий час. Який? там написано, будьте уважні, прочитайте всю інформацію, а не тільки початок великими літерами.

Можу порадити купити Преміум-доступ, це десь 10 грн на три доби. Тоді скачаєте все що потрібно на максимальній швидкості і без хвилинних перерв.

Можете написати в приват тому, хто виставляв книги і домовитись за якусь плату отримати підручники на емейл. Якщо автор публікації так зробити захоче. Але тоді перевірте, який максимальний розмір може прийняти Ваша скринька.

Але повірте мені - якщо файл є на обміннику звантажити його немає ніяких труднощів. Бажання, уважність - і він у Вас!

0

15

Я повторюсь, что следовала Вашим инструкциям по скачиванию, но мне не удалось скачать не из-за того, что я не могу ждать.... а из-за того, что "Превышено максимальное количество скачек для данной ссылки."! Это сообщение появляется в самом конце. Соответственно ссылка НЕ РАБОТАЕТ!

0

16

Влада, який файл Ви хотіли скачати? Я спробую Вам допомогти. Можливо що на обміннику його і немає. Якщо копія у автора публікації збереглась - обвязково на обміннику відновить. Якщо ж немає - то і на емейл Вам його ніхто не вишле.

0

17

Teacher написал(а):

Влада, який файл Ви хотіли скачати? Я спробую Вам допомогти, файл на обміннику є. Якби його не було - ви б не перейшли зовсім. Ви щось робите не так.

Допустим, этот:

Назва: Зарубіжна література. Підручник для 7 класу
Автор: Н. Півнюк., О. Чепурко., Н. Гребницька
Рік: 2007
Видавник: Освіта
Сторінок: 267
Формат|Якість: pdf
Розмір: 65 мб
Підручник для 7 класу середньої загальноосвітньої школи з українською мовою навчання

и многие другие книги за 7 класс. я обратила вниманию, что они еще в 2012 были залиты на файлообменник. возможно, их удалили после длительного "нескачивания"? проверьте, плиз!

0

18

Владо, будь ласка давайте посиланнями. Ось так, наприклад перейти на сторінку з підручников

Вказаний Вами підручник на обміннику є. Завантажити його досить реально. зараз дам скрін

0

19

Я не с притензиями к Вам пишу, а наоборот! Что они там есть, но скачать их нельзя.

Я нашла вас на форумах и вижу с каким трудом и ответственностью Вы относитесь к созданию эл. библиотеки, и поэтому именно сосканированные Вами учебники хочу скачать ребенку! Так как всё, что встречала в Интернете ДО - ужаснейшего качества!

0

20

Те, що підручники були викладені в 2012 році, ще не причина, що їх немає на обміннику. Пік потреби в підручниках приходиться на вересень місяць. І якщо навіть файла і не було, то ймовірність його відновлення дуже велика

0


Вы здесь » Бажання батьків - розумна дитина » Як завантажити з обмінників? » Як завантажити з turbobit.net


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz