/script/script

Бажання батьків - розумна дитина

Объявление

Хто шукає - той знаходить!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Бажання батьків - розумна дитина » Матеріали до занять за блоками » Загальні питання по контентах


Загальні питання по контентах

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

В розділі "Матеріали для занять за блоками" ми пропонуємо матеріали для проведення блоків-занять в дитячих закладах. Матеріали зібрані відповідно до теми блоку. Матеріали розроблені відповідно теми, насамперед, це  - картотека ознайомлень (конспекти), та допоміжні матеріали - картотека ігор, картотеки різноманітних картинок, картотеки загадок, презентації та інше

Основні теми блокків (роздивитись відповідний блок можна перейшовши по посиланню) та рекомендований орієнтовний план блоків на навчальний рік

Вересень
Тема блоку «Мій дитячий садок»  клацніть, щоб перейти до матеріалу
Тема блоку «Ми — маленькі дошкільнята»

Жовтень
Тема блоку «Чарівниця осінь»
Тема блоку «Україна — моя Батьківщина»

Листопад
Тема блоку «Щедрі дарунки осені»
Тема блоку «Незабаром вже зима»

Грудень
Тема блоку «Вітаємо тебе, зимонько!»
Тема блоку «Чарівний світ казки»

Січень
Тема блоку «Зимові розваги»
Тема блоку «Про здоров’я треба дбати»

Лютий
Тема блоку «Ми з планети Земля»
Тема блоку «Людина працею славна»

Березень
Тема блоку «Я та моя родина» перейти до матеріалу
Тема блоку «Весна-красна прийшла!»

Квітень
Тема блоку «Світ прав дитини»
Тема блоку «Безпека дитини»

Травень
Тема блоку «Все квітує і співає»
Тема блоку «Знай, люби, оберігай рідний край»
Тема блоку «Ми майбутні школярі»

0

2

Додаткові контенти містять в собі різноманітну інформацію до занять, які підібрано за блочно-тематичним принципом планування на навчальний рік, де важливу роль відіграє системний цілісний підхід у забезпеченні виконання програмових завдань щодо здійснення якісної дошкільної освіти у малюків. Ураховано один із напрямів методичного оновлення занять у дошкільному навчальному закладі, зокрема об’єднання їх навколо однієї теми та проведення їх на основі інтеграції навчального матеріалу. Цей підхід сприяє інформаційному збагаченню сприймання, мислення і почуттів дітей завдяки ігровим методам навчання та залученню цікавого матеріалу.  Послідовність та назва занять, блоків умовна, отже, може змінюватися.
Матеріал в контетнах різноманітний за складністю та наповненням. Це зроблено для використання матеріалу в різних вікових групах та групах з різним рівнем розвитку діток.Вихователь може сам підібрати матеріал відповідно запланованих тем, напрямків та віку малюків.
Маємо надію, що матеріал Вам допоможе в роботі та вихованні підростаючого покоління

з приводу будь-яких питань звертайтеся на адресу p_annaz@ukr.net. Буду рада будь-якому спілкуванню

0

3

Пропоную ознайомитись із статею:
Голова правління – президент “Київміськбуду” Ігор Кушнір в інтерв’ю виданню “Економічна правда” розповів, як сприйняв повідомлення про повномасштабне вторгнення Росії, чи вдалось відновити будівництво і продажі, що буде з ринком нерухомості і чи повинна держава втручатися в будівництво житла, а також, коли чекати українцям зниження вартості квадратних метрів.

Там власне йдеться про діяльність Кушніра Ігоря Миколайовича https://kmb.ua/ua/news/igor-kushnir-v-i … ekonomiku/

0

4


Вы здесь » Бажання батьків - розумна дитина » Матеріали до занять за блоками » Загальні питання по контентах


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz