/script/script

Бажання батьків - розумна дитина

Объявление

Хто шукає - той знаходить!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Бажання батьків - розумна дитина » Все для вчителя іноземної мови » ПІДРУЧНИКИ іноземна мова (англійська, німецька і т.д.)


ПІДРУЧНИКИ іноземна мова (англійська, німецька і т.д.)

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Підручники будуть додаватись по мірі надходження електронних версій. Прискорити процес додавання можуть Ваші пропозиції.

підписатись на оновлення можна в групі ВК - https://vk.com/navchaemos_razom

ПІДРУЧНИКИ будуть розміщуватись на 2 файлообмінниках. Навчіться скачувати хоча б з одного і у Вас не буде проблем - і не задавайте дурних питать, якщо цього зробити Ви не хочете. НЕ ХОЧЕТЕ. Чому я так кажу? Тому що я скачую з будь-якого з цих двох обмінників без проблем. І я нічим не кращий за Вас. Правда?)))

[ex]можете глянути покроковий лікбез  Як завантажити з turbobit.net. Остання версія[/ex]

Будь-який підручник (електронну версію)  можна купити за 15 грн. (це тим, у кого "не виходить" скачати з обмінника, або у разі постійного видалення з обмінників через претензію третіх осіб). ПИШІТЬ У ПРИВАТ

0

2

3

Німецька мова" (2 рік вивчення) для 6-го класу загальноосвітньої школи Світлана Сотникова

Німецька мова" (2 рік вивчення) для 6-го класу загальноосвітньої школи Світлана Сотникова

0

4

Помню когда я учился в школе то учебники были самой бесполезной вещью. Сейчас же не знаю, скачал , посмотрел, вроде информация подается доступно, но как дети усваивают ее не понятно. Сужу по себе, в школе из того что учили на урока английского до момента нормального обучения запомнилось максимум 5% всего курса начиная от 2-го класса и заканчивая 11-ым.

0

5


Вы здесь » Бажання батьків - розумна дитина » Все для вчителя іноземної мови » ПІДРУЧНИКИ іноземна мова (англійська, німецька і т.д.)


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz